Půjčka bez poplatků

Chcete konečně půjčku bez poplatků? Tak se svěřte do péče nám. Naše půjčky jsou opravdu bez poplatků předem.

Online žádost

Půjčka všem, nebankovní půjčka všem, online půjčka

Potřebujete koupit pomůcky do školy pro Vaše dítě, ale víte, že financování tohoto je velice náročné? Přemýšlíte nad tím, že byste si na realizaci vzali půjčku?

Nebankovní půjčky pro všechny

Spousta společností poskytují služby, které řeší tedy problémy. Zejména jsou to půjčky, ale jak si ideální půjčku podle Vašich představ vybrat? Je to prosté, stačí se dívat na podmínky, které je nutné splnit k tomu, abyste mohli půjčku dostat.

My jako společnost, která působí několik let na současném trhu, nabízíme spoustu možností v řešení těchto problémů. Při řešení problému s financováním pomůcek do školy pro Vaše dítě nabízíme možnost spotřebitelské půjčky, kdy je nutné splnit určité podmínky. Výše této půjčky činí až 300.000 Kč.

Jak získat nebankovní půjčku

Jaké tedy máme podmínky, které je nutné splnit k tomu, abychom Vám poskytli půjčku? V prvé řadě nám musíte prokázat Váš příjem. To znamená, že nám doložíte, zda jste zaměstnán, pobíráte starobní nebo invalidní důchod, či podnikáte. V případě, že splníte tuto podmínku, jste ve třetině cesty ke sjednání půjčky.

Další podmínka, kterou máme, je ta, že Vaše trvalé bydliště nesmí být napsané na městském úřadě, tzn., že nesmíte “bydlet” na městském úřadě. Poslední třetí podmínkou jest, že nesmíte jako náš klient být v dluzích či v exekučním řízení. Pokud se tedy vyskytnete v dluzích a úspěšně jste dokončili insolvenční řízení, tak jsme Vám schopni poskytnout půjčku ve výši 50.000 Kč, kdy je nutné, aby Váš příjem dosahoval 12.000 Kč.

Nebankovní půjčky i po insolvenci

Půjčku pro potřeby Vašeho dítěte a všechny půjčky, které poskytujeme, sjednáváme na základě žádostí našich klientů. Naše nabídka půjček také poskytuje podnikatelskou půjčku v rozmezí od 30.000 Kč do 75.000 Kč, kdy stačí pouze doložit občanský průkaz.

To je vše, co naše společnost je schopna poskytnout. Všechny půjčky, které poskytujeme klientům, pochází z bankovní i nebankovní oblasti. Ke všem našim klientům přistupujeme individuálně a snažíme se jim nabídnout co nejpřívětivější řešení.

Online žádost o půjčku

Created by Wallis Media

© 2016 - 2019 Wallis Europe s.r.o.